


Тактичний пустий M-Tac шарф шемаг із зображенням Pirate Skull.
Шарф типу "шемаг" (більш відомий на території країн СНД як "арафатка") призначений для захисту зони голови та шиї від впливу піску та сонця, а також для захисту від вітру за холодних погодних умов.
Цей шарф використовується багатьма арміями світу.
| Розмір | 105 х 105 см |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки та принти | Абстрактний принт |
| Колір | Бежевий |
| Довжина: | 105 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Арафатка/Куфія |
| Сезон | Всесезонний |
| Ширина | 105 см |