


Подарунок|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 50 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Бічна стяжка, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Лямки анатомічної форми, Регульована система перенесення, Система підвіски Molle, Поясний ремінь |
| Колір | Оливковий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | 600D Tac-Poly |
| Вага | 1.6 кг |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 28 см |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Рюкзак M-TAC TROOPER PACK Olive 50л»